Obchodní podmínky internetového obchodu

1. Práva a povinnosti prodejce – prodejcem je Knihkupectví Jakuba Demla, s.r.o., Karlovo náměstí 38,674 01 Třebíč, IČO 60733918

  1. Prodejce má povinnost vyřídit bez odkladu závaznou objednávku a odeslat zboží v ní uvedené na adresu v objednávce do 1 pracovního dne od přijetí objednávky v případě, že zboží je v prodejně na skladě. U ostatního zboží podá informaci, dokdy bude zboží expedováno v souvislosti s dodací lhůtou nakladatele, resp. velkoobchodu. Závaznou objednávkou se rozumí objednávka po uplynutí jedné hodiny od jejího přijetí prodávajícím.
  2. Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl kupující, bude používat pouze k účelům které souvisejí s obchodem www.knihydeml.cz a nebude je poskytovat třetím osobám.
  3. Pokud nakupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně odebrané zboží, prodávající má právo vyřizování dalších objednávek pozastavit, případně odmítnout.

2. Práva a povinnosti nakupujícího

  1. Nakupující uvede správnou adresu, na kterou má být zboží odesláno
  2. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží včetně poštovného.
  3. Nakupující má právo na výmaz svých osobních dat z databáze zákazníků www.knihydeml.cz na základě písemné žádosti na adresu Knihkupectví Jakuba Demla.
  4. Při platbě platební kartou se sleva snižuje o 3%.