NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Společnost Knihkupectví Jakuba Demla s.r.o. zaměstnává více než 50 % osob zdravotně postižených a stali jsme se tak chráněnou dílnou na chráněném trhu práce. V případě Vaší zákonné potřeby sloužíme na chráněném trhu práce jako DODAVATEL NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ. Jsme důvěryhodnou společností, která je ověřena na ministerstvu práce a sociálních věcí.

Proč je spolupráce s námi v tomto směru výhodná oproti konkurenci? Za poskytování si neúčtujeme žádné poplatky ani nedochází k žádnému navyšování cen u zboží. Pokud potřebujete uplatnit náhradní plnění, je nutné, abyste tuto informaci viditelně vepsali do objednávky. Pokud byla vystavena faktura na náhradní plnění, lze takovou informaci ověřit. Tuto fakturu lze použit pro plnění podmínek, které nařizuje zákon 435/2004 Sb., §81 odst. 2, písmeno B.

Poslední krok, který je nutný dokončit, aby byla uplatněna zákonná podmínka, je na portálu MPSV potvrdit/odsouhlasit zaplacenou fakturu za odebrané zboží. Toto všechno umíme na základě Vaší žádosti o poskytnutí náhradního plnění.