Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

Lord John a důvěrná záležitost

Lord John a důvěrná záležitost Píše se rok 1757. Jednoho jasného rána uprostřed června lord John Grey vyjde z londýnského klubu Biftek a v mysli má zmatek. Šlechtic a vysoce postavený důstojník v armádě Jeho Veličenstva se právě stal svědkem něčeho šokujícího. Ale snaha vyhnout se skandálu, který by mohl zničit jeho rodinu, přebije něco ještě důležitějšího: Koruna mu určí, aby vyšetřil brutální vraždu kamaráda ve zbrani, který byl možná zrádce.
Běžná cena 299,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 284,05 Kč
Na prodejně

ks

Náměšť nad Oslavou a okolí ve starých pohlednicích a fotografiích

Náměšť nad Oslavou a okolí ve starých pohlednicích a fotografiích Historii Náměště nad Oslavou a okolních obcí ukazují v této knize kouzelné dobové pohlednice a fotografie, které nás vtahují do minulosti s určitou nostalgií. V knize jsou také uvedeni fotografové, vydavatelé a nakladatelé pohlednic regionu.
Běžná cena 376,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 357,20 Kč
Na prodejně

ks

Provence

Provence Jen málokdo odolá kouzlu slunné Provence a jídlům, která jsou příkladem nejlepší venkovské kuchyně. Kniha koncipovaná jako týdenní škola vaření nám umožní vychutnat si nádhernou autentickou chuť Středomoří. Autor se v tomto koutě světa narodil a vyrostl zde, je považován za guru provensálského stravování. Zavede nás na rybí trh, do tradičního pekařství, k výrobcům sýrů, dozvíme se od něj, jak místní získávají ze surovin nejlepší chutě a vůně, umožní nám prostě poznat provensálské jídlo z první ruky… Můžeme si vybrat z více než stovky receptů a ochutnat třeba tapenádu neboli kaparovou pastu, cuketové smaženky, jehněčí kýtu s bylinkami nebo jahodový coulis. Jak uvařit dobré a tradiční provensálské jídlo v pohodlí vlastní kuchyně.
Běžná cena 499,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 474,05 Kč
Na prodejně

ks

Mozek v kondici

Mozek v kondici Počet diagnóz autismu, ADHD či demence v posledních letech strmě stoupá, deprese trápí každého desátého, bolest hlavy každého druhého z nás. Revoluce v léčení psychoneurologických poruch je však na spadnutí. Nejnovější výzkum dokazuje úzkou, příčinnou souvislost mezi kondicí mozku a stavem střevního mikrobiomu, tedy zdravím nejmenších obyvatel lidských útrob, jichž je desetkrát více než tělesných buněk. Na základě souvislostí mezi zvoleným životním stylem, stavem trávicího traktu a zdravím mozku stanoví autor několik jednoduchých způsobů, jak zlepšit kondici vyšší nervové soustavy. Cesta ke zdravému mozku vede přes prostou změnu jídelníčku a zachování programu šesti postupných kroků, o nichž se v knize dočtete.
Běžná cena 290,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 275,50 Kč
Na prodejně

ks

Svoboda - Diář 2018

Svoboda - Diář 2018 Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „svobodu“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí postavy jeho četných románů, včetně toho nejnovějšího, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.
Běžná cena 299,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 284,05 Kč
Na prodejně

ks

Dylan Bob - Triplicate (Limited Deluxe Edition, 2017) - Vinyl

Dylan Bob - Triplicate (Limited Deluxe Edition, 2017) - Vinyl Jde o trojalbum, jehož jednotlivé části mají samostatné názvy: 'Til the Sun Goes Down, Devil Dolls a Comin' Home Late. Jako producent alba je uveden Jack Frost, což je Dylanův pseudonym, který používá jako producent svých alb.
Běžná cena 799,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 759,05 Kč
Na prodejně

ks

WATERS ROGER - IS THIS TH - CD

WATERS ROGER - IS THIS TH - CD Roger Waters, kreativní tvůrce slavných Pink Floyd, oznámil vydání svého prvního rockového alba po pětadvaceti letech.
Běžná cena 389,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 369,55 Kč
Na prodejně

ks

Blue Effect - Meditace (Reedice 2017) – Vinyl

Blue Effect - Meditace (Reedice 2017) – Vinyl Seznam skladeb
Běžná cena 429,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 407,55 Kč
Na prodejně

ks

Tajná historie Twin Peaks

Tajná historie Twin Peaks Je to jako ten nejkrásnější sen a ta nejhorší noční můra dohromady. Vítejte v městečku Twin Peaks. Mysteriózní thriller, balancující mezi fikcí a realitou, osvětlující, co a proč se před pětadvaceti lety v městečku Twin Peaks vlastně událo. Když se v roce 1990 na televizních obrazovkách objevil seriál Městečko Twin Peaks, získal si okamžitě srdce fanoušků po celém světě a stal se jedním z kultovních televizních seriálů. Režisér David Lynch vybudoval bizarní, fantaskní a často děsivý svět zdánlivě poklidného maloměsta, v němž se postupně rozplétá předivo záhad, započatých vraždou mladé dívky. Ale byl to skutečně opravdový začátek všech podivností, které jsou s městečkem Twin Peaks spojeny? Nyní přichází spolutvůrce přelomového televizního seriálu Mark Frost s příběhem, na který miliony fanoušků čekaly dlouhých 25 let. Kniha Tajná historie Twin Peaks rozšiřuje svět původního seriálu a nevysvětlitelné jevy, ke kterým zde docházelo, zasazuje do nesmírně vrstevnatého a rozsáhlého příběhu. Na jeho počátku se prostřednictvím cestovních deníků Lewise a Clarka vracíme na samý počátek 19. století, k prvním kontaktům Američanů s domorodými indiány. Vše totiž nasvědčuje tomu, že kořeny záhad leží hluboko v dávné minulosti. Jedno tajemství však vede ke druhému… až k závěrečným šokujícím událostem… Kniha představuje ten nejlepší způsob, jak se naladit na blížící se pokračování seriálu, který natáčí David Lynch za scenáristické spolupráce Marka Frosta.
Běžná cena 598,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 568,10 Kč
Na prodejně

ks

Citron - Rebelie rebelů - CD

Citron - Rebelie rebelů - CD Ústřední legenda českého metalu – Citron, po několikaleté pauze, potěšila své fanoušky. Do regálů totiž vyslala svou novou desku. Tentokrát s příhodným názvem Rebelie Rebelů.
Běžná cena 349,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 331,55 Kč
Na prodejně

ks

Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.
Běžná cena 356,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 338,20 Kč
Na prodejně

ks

120 let české atletiky

120 let české atletiky Emil Zátopek, Jarmila Kratochvílová, Helena Fibingerová, Jan Železný… Česká atletika se pyšní legendami, které jí závidí celý svět. Ale 120 let, jež si v roce 2017 připomene od vzniku své zastřešující organizace, je protkáno také stovkami poutavých příběhů o odhodlání, píli a obětavosti a tisíci lidských osudů pevně spojených s odvětvím, které si právem vydobylo označení královna sportu. Publikace podrobně mapuje historii domácí atletiky od úplných počátků přes průkopnické počiny z přelomu 19. a 20. století a první medaile na vrcholných soutěžích až po úspěchy současné generace atletů. Těžiště knihy tvoří fotografie, od historických a dosud nepublikovaných po nejaktuálnější z olympijských her v Rio de Janeiru od renomovaného fotografa Herberta Slavíka. Obrazová část je doplněna průřezy jednotlivými obdobími, medailony nejúspěšnějších atletů české historie a statistikami.
Běžná cena 990,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 940,50 Kč
Na prodejně

ks

Žízeň

Žízeň Harry Hole si chce užívat spokojený život s Ráchel a poklidně vyučovat na policejní akademii. Jenže v Oslu dojde k vraždám několika žen, které si daly schůzku přes Tinder. Vyšetřovacímu týmu v čele s Katrin Brattovou zůstává rozum stát nad tím, že obětem vždy zmizelo určité množství krve. A tak je Harry povolán zpět do služby. Dopátrat se pravdy není ani pro něj jednoduché. Navíc je postaven před zásadní dilema: dát přednost rodině, nebo vyšetřování.
Běžná cena 399,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 379,05 Kč
Na prodejně

ks

Slon pro Karla Velikého

Slon pro Karla Velikého POSEL MÍRU, NEBO ZPLOZENEC PEKLA? Píše se rok 802 Frankové a Saracéni nelítostně bojují o politickou a náboženskou nadvládu. V této napjaté situaci posílá bagdádský chalífa svému odpůrci Karlu Velikému obrovský dar jako znamení míru: slona. Žid Izák a jeho saský otrok Thankmar mají tlustokožce bez úhony dopravit do Cách. Je to ožehavá mise, protože lidé, které při své dlouhé pouti franckou říší potkávají, považují slona za zplozence pekla. Jeho smrt by však velkoříše Franků a Saracénů uvrhla do strašlivé války. Román vypráví příběh o pravděpodobně největším hrdinovi středověku. Slon Abúl Abbás byl dar chalífy Hárúna ar-Rašída císaři Karlu Velikému. Jeho cesta z Bagdádu do Cách je historicky písemně doložena.
Běžná cena 359,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 341,05 Kč
Na prodejně

ks

Tobias Szidi - Sedmoláska/2CD

Tobias Szidi - Sedmoláska/2CD Nové dvojalbum současné hvězdy slovenského šansonu Szidi Tobias je výběrem z celé kariéry a tvorby této skvělé a nezaměnitelné zpěvačky a herečky, které nahrála současná koncertní sestava kapely ve složení Szidi Tobias (zpěv), Milan Vyskočáni (akustická kytara, klavír), Marcel Buntaj (bicí nástroje), Martin Gašpar (kontrabas), Andrej Gal (violončelo), Richard Šimurka (tenorsaxofon, flétny) a Viliam Majer (akordeon). Nahrávalo se ve studiu Cobrasound Martina Čema.
Běžná cena 429,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 407,55 Kč
Na prodejně

ks

Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

Knihkupectví Jakuba DemlaWEB:
E-mail:
Tel.: