Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

Rolling Stones - 12 x 5

Rolling Stones - 12 x 5 12 X 5 je druhé americké album kapely The Rolling Stones vydané v roce [1964] po obrovském úspěchu alba The Rolling Stones, ve Spojených státech prodávaným pod názvem England's Newest Hit Makers. 12 X 5 pokračuje v tendenci nahrávání hlavně cover verzí R&B hitů, ale obsahuje také tři písně autorské dvojice Mick Jagger/Keith Richards a dvě písně napsané celou kapelou pod pseudonymem Nanker Phelge.12 X 5 dosáhlo ve Spojených státech úspěchu, umístilo se na třetím místě žebříčku a získalo zlatou desku.
Běžná cena 419,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 398,05 Kč
Na prodejně

ks

Rolling Stones - Big Hits (High Tide And Green Grass)

Rolling Stones - Big Hits (High Tide And Green Grass) Toto výběrové album se v Británii objevilo na podzim 1966, tedy šest měsíců po vydání amerického Big Hits: High Tide and Green Grass. I v tomto případě se britská a americká verze desky od sebe odlišují. Díky tomu, že album určené pro britský trh vyšlo o půl roku později, reflektuje už přechod skupiny k psychedelické hudbě (např. zařazením singlového hitu "Paint It, Black"). Jinak ale pokrývá celé žánrové spektrum, kterým Rolling Stones do této doby prošli. Na albu se tak objevuje jak předělávka od Chucka Berryho "Come On", tak rocková vypalovačka "Have You Seen Your Mother Baby, Standing in the Shadow?", kořeny skupiny v R&B připomíná píseň "Little Red Rooster" (ta se vyskytuje jen na verzi určené pro Velkou Británii, kde s touto skladbou, na rozdíl od Spojených států, slavili úspěchy), přesah do folk-rocku zase "Lady Jane".
Běžná cena 419,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 398,05 Kč
Na prodejně

ks

Rolling Stones - Stripped/Reedice

Rolling Stones - Stripped/Reedice Remasterované živé album z roku 1995, které bylo natočeno během Voodoo Lounge Tour. Seznam skladeb 1. Street Fighting Man2. Like a Rolling Stone3. Not Fade Away4. Shine a Light5. The Spider and the Fly6. I'm Free7. Wild Horses8. Let It Bleed9. Dead Flowers10. Slipping Away11. Angie12. Love in Vain13. Sweet Virginia14. Little Baby
Běžná cena 229,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 217,55 Kč
Na prodejně

ks

Törr - Inferno Nocturno: Live (CD+DVD)

Törr - Inferno Nocturno: Live (CD+DVD) "Inferno Nocturno" je nové řadové album skupiny Törr. Název ""Pekelné noční představení“ vystihuje a naznačuje obsah nahrávky, která vychází ve dvou verzích – na CD/DVD a CD. CD je živým záznamem z několika zastávek koncertního turné skupiny, které podnikla v roce 2009. Výběrem písní se jedná o BEST OF.Na bonusovém DVD jsou zaznamenány dva koncertní sety z roku 2006 k Törritorium tour, videoklip k písni Kladivo na čarodějnice ve verzi 2005 a na závěr retrozáznam koncertu Gang Live Tour z roku 1989.
Běžná cena 229,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 217,55 Kč
Na prodejně

ks

Anderson / Stolt - Invention Of Knowledge

Anderson / Stolt - Invention Of Knowledge Anderson / Stolt, zbrusu nová dvojice, kterou tvoří legendární vokalista a zpěvák/skladatel skupiny Yes Jon Anderson a veterán progresivního rocku Roine Stolt (The Flower Kings, Transatlantic), oznámila vydání svého společného alba "Invention Of Knowledge", které by mělo vyjít 24. června 2016 prostřednictvím InsideOut Music.Seznam skladeb 1. Invention of Knowledge - Invention2. Invention of Knowledge - We Are Truth3. Invention of Knowledge - Knowledge4. Knowing - Knowing5. Knowing - Chase and Harmony6. Everybody Heals - Everybody Heals7. Everybody Heals - Better By Far8. Everybody Heals - Golden Light9. Know
Běžná cena 449,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 426,55 Kč
Na prodejně

ks

2017 kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář

2017 kalendář s texty Maxe Kašparů - stolní kalendář Stolní kalendář 2017 s Radiem Proglas a texty Maxe Kašparů s katolickým kalendáriem, s barevnými fotografiemi na každý týden, s informacemi RADIA PROGLAS a TELEVIZE NOE, s uvedením textu evangelia na každý den, s přehledem prázdnin a volných dní, s přehledem týdnů žaltáře, s pracovním kalendáriem. Kalendář je znamením plynoucího času. Žijeme v té části světa, kde na rozdíl od východních kultur, chápeme čas nikoli jako veličinu točící se v kruhu, ale jako fakt ubíhající lineárně. Lépe řečeno v úsečce, kde na jedné straně je počátek Alfa a na druhé straně smysl dějin Omega. Vědomí o minulosti, přítomnosti i budoucnosti je dáno, jako jedinému z tvorů na této planetě, pouze člověku. Jen ten si dovede uvědomit svůj počátek, aktuální existenci i vlastní konečnost a každý kalendář je svědkem všech těchto událostí. Pokud by náš život byl pouhopouhou a limitovanou náhodou v kosmickém časoprostoru, měl by smysl pouze v něm a jedna kolonka kalendáře by byla konečná. Bůh dal ovšem člověku v čase, prostoru i hmotě smysl nadčasový. Soustřeďme se proto na plné prožívání přítomného okamžiku, který kontinuálně vychází z minulosti a spojitě se stává budoucností. Ponechme svoji minulost Božímu milosrdenství, přítomnost Boží lásce a budoucnost Boží prozřetelnosti.
Běžná cena 59,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 56,05 Kč
Na prodejně

ks

Účetní a daňová problematika bytových družstev 2016

Účetní a daňová problematika bytových družstev 2016 Publikace je určena účetním bytových družstev a společenství vlastníků, jejich statutárním orgánům a všem těm, kteří se účetní a daňovou problematikou právnických osob z oblasti vlastnictví bytových domů a bytového spoluvlastnictví zabývají.
Běžná cena 419,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 398,05 Kč
Na prodejně

ks

Podvolení

Podvolení Známý provokatér Michel Houellebecq napsal román o tom, jak se z Francie stane islámský stát. Příběh se odehrává roku 202...
Běžná cena 269,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 256,00 Kč
Na prodejně

ks

Reflexní terapie - Tajemná řeč lidského těla

Reflexní terapie - Tajemná řeč lidského těla Jedna z nejúspěšnějších knih české léčitelské legendy je považována za stěžejní dílo v tomto oboru u nás. Shrnuje autorov...
Běžná cena 189,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 180,00 Kč
Na prodejně

ks

Hypnoporod

Hypnoporod Česká republika patří k zemím, kde se většina žen porodu bojí. Často nemají jiné přání, než ho mít rychle za sebou. To pr...
Běžná cena 268,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 255,00 Kč
Na prodejně

ks

MemoRandom 2: UltiMatum

MemoRandom 2: UltiMatum Chci jen jedinou věc. Všechno, co máš. Z jezera Mälaren poblíž školicího centra švédské vládnoucí strany bylo vyloveno l...
Běžná cena 349,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 332,00 Kč
Na prodejně

ks

Diář na rok 2017 - Hledání

Diář na rok 2017 - Hledání Diář přináší na každý týden podnětné a motivující myšlenky jednoho z nejoblíbenějších a nejslavnějších arabských spisovatelů, malíře, filosofa a mystika Chalíla Džibrána. Více než 100 barevných ilustrací malířky a knižní ilustrátorky Jiřiny Lockerové.
Běžná cena 299,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 284,00 Kč
Na prodejně

ks

Kapesní atlas hub + houbařský nůž

Kapesní atlas hub + houbařský nůž Praktický průvodce sbíráním a určováním hub - Obrazový atlas od nejznámějšího českého mykologa Miroslava Smotlachy - Pohotové informace pro houbaře v lese - Poznávání hub dle vnějších znaků, jež dokumentují věrné fotografie - Určování také podle vůně či pachu - Důležité údaje o možnostech záměny s nejedlými či jedovatými houbami - Informace o období růstu a místech výskytu jednotlivých druhů - Brožovaná vazba, 304 stran včetně podrobného rejstříku českých, lidových a latinských názvů Houbařský nůž se speciálně tvarovanou čepelí pro snadné vyjmoutí houby z půdy - Štěteček pro důkladné očištění hub ještě v lese - Rukojeť z přírodního dřeva, otvírák na lahve i konzervy Výbava, s níž lze přežít i v nejtěžších podmínkách.
Běžná cena 269,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 256,00 Kč
Na prodejně

ks

Abecední hrátky se zvířátky

Abecední hrátky se zvířátky Dobrý den, kluci, děvčátka, dnes to nebude pohádka. Zvířátka vás povedou říkankovou abecedou. Písmenka už čekají, těší se na vás potají, že se s nimi seznámíte a že si je oblíbíte. Snad se vám knížka zalíbí – je tam lev, fretka i ryby a spousta dalších zvířátek… Písmeno A je začátek!
Běžná cena 89,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 85,00 Kč
Na prodejně

ks

Dobrodružství malého zajíčka

Dobrodružství malého zajíčka Zajíček Ušáček chce mamince připravit překvapení a udělat jí radost, proto se vypraví pro kytičku polních květů. Je to pro něj složitá a možná i nebezpečná cesta, ale zajíček potká spoustu přátel, kteří mu rádi a ochotně pomohou. Knížku Ludmily Šnajderové mohou číst už i předškoláčci. Upoutá je nejen svými ilustracemi, ale umožní jim i samostatné čtení pomocí obrázků a velkých tiskacích písmen.
Běžná cena 99,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 94,00 Kč
Na prodejně

ks

Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

Knihkupectví Jakuba DemlaWEB:
E-mail:
Tel.: