Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

Sophia Loren Vařím s láskou

Sophia Loren Vařím s láskou Sophia Loren – filmová hvězda i bravurní kuchařka! Vyberte si ze 300 jejích oblíbených a osobně vyzkoušených receptů a oddejte se vůním a chutím Itálie!
Běžná cena 499,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 474,00 Kč
Na prodejně

ks

Štěňátko a Terezka

Štěňátko a Terezka Roztomilé štěňátko si pořídila rodina s dvěma holčičkami. Vozily ho v kočárku, oblékaly, jenže štěně chtělo i spát. A když ho nečekaně probudily, leklo se a jednu poškrábalo. Bylo zle: pejsek dostal krabici a brzy skončil v trávě pod keřem, kde to vůbec neznal. Bál se a naříkal. A zatím Terezka, holčička, co si zlomila nohu, si říká: „Kdybych aspoň měla nějaké zvířátko…“
Běžná cena 129,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 123,00 Kč
Na prodejně

ks

Na ostří

Na ostří Cavanaugh a Carl, dva nejlepší kamarádi, na sebe vzájemně míří zbraní. Ale tentokrát už to není jako v dětství hra s falešnou pistolkou – jejich život dramaticky změnil směr a jeden druhého musí zabít, aby sám přežil.
Běžná cena 299,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 284,00 Kč
Na prodejně

ks

Okrasní ptáci

Okrasní ptáci Okrasní ptáci byli a jsou od dávných časů chováni pro svoji krásu, nenáročnost i zpěv. Kniha přináší formou otázek a odpovědí informace jak chovat ptáky v zajetí, jak si vybrat určitý druh, jakou potřebuje klec, jak jej krmit i jak odchovávat mláďata. Poslouží ale i zkušenějším chovatelům. Každou radu provázejí barevné kresby.
Běžná cena 499,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 474,00 Kč
Na prodejně

ks

Posvátná místa České republiky

Posvátná místa České republiky Autor zavede čtenáře na místa spojená s dávnými legendami a mýty, k nimž chová úctu a jejichž proslulost zná celý český národ. K ojedinělým lokalitám naší vlasti bezesporu patří Říp, Hostýn, Petřín, Svatá Hora u Příbrami. Tato i další zajímavá místa oplývají mnoha tajemstvími, a věřte, že určitě stojí zato se s nimi seznámit podrobněji.
Běžná cena 269,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 256,00 Kč
Na prodejně

ks

Jezdecká akademie - Srdce ze zlata

Jezdecká akademie - Srdce ze zlata Honey utíká ke koním, kde se jí aspoň chvílemi daří zapomenout na domácí trable. Má totiž vážně nemocného bratra, ale to před svými kamarádkami úzkostlivě tají. Proto žádné z nich nejde do hlavy, proč Honey věnuje tolik času a péče zraněnému poníkovi, který ani nepatří jí, ale nafoukané Patience. Jenže Honey si vůbec neví rady s tím, jak by se o své tajemství podělila...
Běžná cena 189,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 180,00 Kč
Na prodejně

ks

Lovecké zbraně

Lovecké zbraně Cílem této knihy je představit zájemcům o problematiku ručních palných zbraní různé kategorie sebeobranných, sportovních a loveckých zbraní. V knize jsou představeny především typy, které výrobci zbraní nabízejí svým zákazníkům v současné době.
Běžná cena 399,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 379,00 Kč
Na prodejně

ks

Všem na očích

Všem na očích Lacey zdědila po dědečkovi několik obrazů, které znázorňují brutální výjevy. Začne pátrat po dědečkově minulosti a seznámí se s charismatickým Ianem, který jí pomáhá rozkrýt rodinná tajemství. Rázem se však oba stanou terčem řady útoků. Jako by se někdo snažil zabránit odhalení pravdy…
Běžná cena 279,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 265,00 Kč
Na prodejně

ks

Podezřelý č. 1

Podezřelý č. 1 Od chvíle, kdy bývalý mariňák Jack Morgan založil firmu Private, její význam narostl. Stala se nejvýkonnější vyšetřovací agenturou na světě. Když najdou Jackovu bývalou milenku zavražděnou v jeho posteli, je on sám rázem hlavním podezřelým. Jack ví, že čelí nejmocnějším nepřátelům za svou kariéru. Nesmí udělat žádnou chybu, jinak přijde o vše, i o život.
Běžná cena 289,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 275,00 Kč
Na prodejně

ks

ABC Hvězdáře

ABC Hvězdáře Kniha zve začínající astronomy, především děti školního věku, do blízkého i vzdáleného vesmíru. Poskytuje základní informace o sluneční soustavě, o hvězdách a dalších vesmírných tělesech. Čtenář v ní najde návody na samostatná pozorování s dalekohledem i bez něj, mapy hvězdné oblohy ve všech ročních obdobích i báje a pověsti o souhvězdích. Obsahuje praktické úkoly pro mladé hvězdáře, křížovky a kvíz.
Běžná cena 300,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 285,00 Kč
Na prodejně

ks

Zmatek v srdci

Zmatek v srdci Grace se porvala s chudobou a násilím, které provázelo její dětství, a stala se váženou soudkyní. Pevně věří zákonům a v souladu se svým přesvědčením je ctí. Až když jí unesou syna, pochopí, že zákon nevinné neochrání. Odhodlá se požádat o pomoc Joea Faroa, odpadlíka a specialistu na únosy. Jejich cesty se totiž kdysi dávno krátce protnuly.
Běžná cena 129,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 123,00 Kč
Na prodejně

ks

Šumava a Bavorský les

Šumava a Bavorský les ŠUMAVA A BAVORSKÝ LES - 77 romantických, dobrodružných a tajemných míst Hledáte na Šumavě a v Bavorském lese místa, která nepatří mezi vyhlášené turistické atrakce? Pokud Vás zajímá ta méně známá, která mají v sobě nádech romantiky, dobrodružství či tajemna, pak jich v této knize naleznete přesně sedmasedmdesát.
Běžná cena 299,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 284,00 Kč
Na prodejně

ks

Warcraft 2 - Stíny ledu

Warcraft 2 - Stíny ledu Při svém pokračujícím boji se silami zla cestují krásná Anweena a hodný drak Kalec do odlehlých hor v naději, že jim tam trpaslík Loggi dokáže sundat z krků kouzelné obojky. V této zmrzlé a zrádné pustině se ocitnou uprostřed divoké bitvy mezi živými a nemrtvými a Kalec může jen s hrůzou přihlížet, jak Anweenu odnáší strašlivá příšera.
Běžná cena 149,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 142,00 Kč
Na prodejně

ks

Deník našeho děťátka

Deník našeho děťátka Deníček - kniha pro zápisy o vývoji vašeho potomka.
Běžná cena 199,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 189,00 Kč
Na prodejně

ks

Warcraft 3 - Země přízraků

Warcraft 3 - Země přízraků Temný elf jménem Dar´Khan touží získat zpět svou moc, a proto cestuje do zničené Morové země, aby našel tajemnou Sluneční studnu. Hodný Kalec je mu v patách, protože zlotřilý elf do svých nekalých plánů zahrnul i ubohou Anveenu. Aby zabránil nejhoršímu, musí se Kalec střetnout s nepřátelskými silami, které na něho čekají v troskách prastarého elfského města. Přitom odhalí záhady, jejichž působením se jim všem život úplně změní.
Běžná cena 149,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 142,00 Kč
Na prodejně

ks

Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

Knihkupectví Jakuba DemlaWEB:
E-mail:
Tel.: