Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

Kuchařka při onemocnění ledvin

Kuchařka při onemocnění ledvin Ledviny mají v našem organismu velmi důležitou funkci, protože odstraňují z těla škodlové látky. Následkem onemocnění ledvin může vzniknout cukrovka, vysoký krevní tlak, ateroskleróza a mnoho dalších chorob. Knížka dietní sestry s úvodem MUDr. Novotného čtenáře upozorní, na co by si měli při snížené funkci ledvin dát pozor, jaké potraviny jsou pro ně vhodné, ale i čeho se mají vyvarovat.
Běžná cena 158,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 150,10 Kč
Na prodejně

ks

Automobily 2 - Převody

Automobily 2 - Převody Autorský kolektiv pedagogických pracovníků ISŠ automobilní Brno připravuje a vydává učební texty pro autoobory již 10 let. Jde o prodejně úspěšnou, nově přepracovanou učební řadu, která reaguje rozsáhlou inovací obsahu na rychlý vývoj konstrukce motorových vozidel a na změnu vozidel na trhu. Uživatelé jistě nepřehlédnou změnu formátu (B5), celobarevné provedení, sloupcové řešení, testové otázky a další změny reagující na provedení učebních textů v zemích EU. Všech šest publikací je určeno nejen pro žáky učebních a studijních autooborů středních škol, ale i pro další zájemce z řad odborné motoristické veřejnosti.
Běžná cena 319,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 303,05 Kč
Na prodejně

ks

KČT 12 České a Saské Švýcarsko

KČT 12 České a Saské Švýcarsko Podrobná turistická mapa národních parků České Švýcarsko a Saské Švýcarsko v měřítku 1:50 000.
Běžná cena 99,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 94,05 Kč
Na prodejně

ks

KČT 41 Česká Sibiř, Táborsko

KČT 41 Česká Sibiř, Táborsko Podrobná mapa v měřítku 1:50 000 (1 cm = 500 metrů) zobrazuje vedle základního obsahu (všechna sídla a jejich části, železnice, silnice, hlavní cesty, vrstevnice po 10 m, výškové kóty atd.) také kompletní síť turistických značených cest a podrobný turistický obsah: hrady, zámky, zříceniny, rozhledny, přírodní rezervace, místa dalekého výhledu a mnoho dalšího. Na rubu mapy najdete detailní popis zajímavých míst, barevné fotografie a kilometráž turistických značených cest.
Běžná cena 99,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 94,05 Kč
Na prodejně

ks

Jezte chytře

Jezte chytře Susan Albers, Psy.D., představuje revoluční třístupňový program pro dobývání emočního jezení – praktický, normativní, proaktivní přístup pomocí emoční inteligence, která vám pomůže zhubnout, jíst zdravěji a uvědoměle a udržet si nízkou váhu.Využijte svou emoční inteligenci k úpravě tělesné váhy Tato kniha překonává tradiční knihy o stravě tím, že prozkoumává spojení mezi emocemi a stravováním a odhaluje, že zvýšením emoční inteligence se přirozeně zvýší vaše schopnost úspěšně hlídat svou váhu. Autorka, klinická psycholožka, vysvětluje souvislost mezi vysokou emoční inteligencí a dobrým vztahem k jídlu a provede vás nejčastějšími emocionálními překážkami zdravého a uvědomělého stravování. Nabízí 25 nástrojů a technik, které můžete použít, abyste přizpůsobili plán svým individuálním potřebám.
Běžná cena 309,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 294,00 Kč
Na prodejně

ks

Vnitřní směrnice pro podnikatele 2017 + CD

Vnitřní směrnice pro podnikatele 2017 + CD Povinností každé účetní jednotky je nejen tvorba vnitřních směrnic, ale také jejich úprava na základě legislativních změn.Zohledňuje aktuální legislativní změny Vzhledem ke značným změnám zákonů je publikace upravena podle legislativy platné pro rok 2016 (s přihlédnutím k připravovaným změnám v roce 2017). Provedené změny jsou v publikaci zpřehledněny do tabulek.
Běžná cena 589,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 560,00 Kč
Na prodejně

ks

Víc než štěstí

Víc než štěstí Ať už jste osamělý rodič, ředitel, světec nebo hříšník, v této knize najdete úlevu od chaosu každodenního života. Víc než štěstí je dynamická kniha, která čtenáře zaujme již od první stránky.Klíč k nalezení opravdového štěstí Víc než štěstí je praktickým průvodcem na cestě k nalezení vnitřního klidu. Poskytuje hluboký vhled a je pokladem pro každého, kdo se snaží objevit ve svém životě smysl a prosperitu. Často slýcháváme, že za peníze si štěstí nekoupíme. Ale ano, koupíme! A také sex, moc, auta a čokoládové tyčinky. Takové štěstí bohužel netrvá dlouho. Navíc to, co nás činí dnes šťastnými, nám zítra může přinést velký zármutek. Existuje však něco, co přetrvá, co je víc než štěstí… a naleznete to přímo na stránkách této objevné knihy.
Běžná cena 319,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 303,00 Kč
Na prodejně

ks

Lectio divina na každý den v roce. 5, Neděle liturgického mezidobí (cyklus A) /

Lectio divina na každý den v roce. 5, Neděle liturgického mezidobí (cyklus A) /
Běžná cena 255,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 242,00 Kč
Na prodejně

ks

Yorkšírský teriér

Yorkšírský teriér Odborníci na yorkšírské teriéry objasňují, jak o tyto psy náležitě pečovat, a radí, jak je vychovávat, krmit a udržovat v...
Běžná cena 99,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 94,00 Kč
Na prodejně

ks

Tajemství spásy

Tajemství spásy Tajemství spásy: 15 modliteb vztahujících se k umučení a všem ranám Krista, které zjevil svaté Brigitě Švédské náš Pán v kostele sv. Pavla v Římě
Běžná cena 17,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 16,00 Kč
Na prodejně

ks

Pravidla pro rozlišování duchů

Pravidla pro rozlišování duchů "V této knížce máme před sebou několik věkovitých, ale vždy aktuálních souborů úvah na živé téma rozlišování dobrého a zlého.Jde o rozlišování na úrovni rozumu a vůle. Myšlení a chtění člověka předchází a určuje jeho činy, a je proto klíčově důležité. Je-li uspořádané k dobru, vede k životu, v opačném případě ke zlu a do neštěstí."
Běžná cena 80,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 76,00 Kč
Na prodejně

ks

Papoušíci

Papoušíci Chov papoušíků s citem a porozuměním.
Zkušený chovatel papoušíků Kurt Kolar radí začátečníkům i pokročilým, jak tyto ...
Běžná cena 99,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 94,00 Kč
Na prodejně

ks

Pravá biblická místa ve Svaté zemi I.

Pravá biblická místa ve Svaté zemi I. Publikace je významnou nejen pro poutníky, ale i pro historiky a biblisty. Důležité biblické místa autor vícekrát navštívil a od roku 2009 vede na tato místa úspěšně poutní skupiny. Publikace nejen prohlubuje a upevňuje víru, ale i nadchne člověka pro následování Ježíšova života.
Běžná cena 320,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 304,00 Kč
Na prodejně

ks

Kniha radosti

Kniha radosti Eduard Martin přijímá život jako příležitost přinášet radost, usmívat se na lidi kolem, umět potěšit, podělit se o svou laskavou životní moudrost. V této sbírce příběhů zachytil radostné i méně veselé příběhy svých bližních, na nichž nám chce přiblížit, jak lze z každé události a v každém prostředí vykřesat jiskřičku radosti.
Běžná cena 169,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 161,00 Kč
Na prodejně

ks

Modlitba papeže Františka k Panně Marii rozvazující uzly

Modlitba papeže Františka k Panně Marii rozvazující uzly
Běžná cena 15,00 Kč Sleva 5 % Naše cena: 14,00 Kč
Na prodejně

ks

Řadit položky podle Ceny | názvu
|< << 1 2 3 4 5 ... >> >|

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA

Knihkupectví Jakuba DemlaWEB:
E-mail:
Tel.: